GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 6013262

nr 601 3262

DINNER SET

ca 45 del, "Eveline", Rörstrand, Sweden, wear, nagg.

ca 45 del, "Eveline", Rörstrand

Condition: slitage, nagg

100

SEK 350

Monday September 28 2009
at 17:39:04

Rörstrand